• Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
 
Grup Şirketleri Kurumsal Yapımız Grup Şirketleri
 


www.hassan.com.tr

Hassan Tekstil A.Ş. alanında Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Gruba adını veren Hassan, İstanbul Hadımköy'de 15.000 metrekarelik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Hassan, orijinal sentetik elyaflardan, iğnelenmiş ve desenlenmiş keçe üretir. Hassan tesislerinde siparişe göre, 80 gr.'dan 2000 gr/metrekareye kadar değişen ebat, kalınlık ve sertlikte mamul imalatı yapılmaktadır.  
     
 

www.telasis.com.tr

Özellikle hijyen, konfeksiyon ve suni deri alanında kullanılan ürünleri imal eden Telasis Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu alanda en üst düzeyde hassasiyeti göstermektedir. İstanbul Beylikdüzü'ndeki 12.000 metrekarelik kapalı alanda tela imal eden Telasis, üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük 10, Avrupa'nın en büyük 5 üreticisi arasındadır.  
     


www.teksis.com

TEKSIS Textile Products Marketing Inc. was established as the export company of HASSAN GROUP of which main mission was to export all the products produced by the HASSAN GROUP COMPANIES to all over the world.  Besides the aim of exporting and marketing the group products to foreign markets, trading and importing of the raw materials for the group companies needs as well as the other various materials for international markets are also among the major goals of TEKSIS  
     


www.catsis.com.tr

CATSİS Keçe San. ve Tic. A.Ş. ; Isı ve Ses yalıtımı Keçeleri, her türlü Otomotiv Halıları, Tavan ve Taban kaplamaları, Ses ve Titreşim önleyici Bitüm plakalarla, Otomotiv ve Beyaz Eşya sektörlerine Konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.   Catsis A.Ş. kuruluşundan bu yana çalıştığı sektörlere kaliteli ürünler sunmak  için gerekli teknolojileri araştırmaya, bu araştırmaların devamında yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaya başlamıştır  
     
 

www.haspas.com.tr

www.lilamor.com.tr

1988 yılında kurulan Haspaş A.Ş. diğer grup şirketlerinden olan Şiteks , Telasis ve Hassan A.Ş. nin üretimini yaptığı ürünlerin pazarlamasını yapmak amacıyla kurulmuştur. Özellikle yatak,ev tekstili ve konfeksiyon sektörünün ihtiyacını karşılamak amacı ile kapitone üretimine de başlamıştır.Firmamızın ,yeni yatırımı olan Stitchbond (ipli tela,ipli keçe) ve Raschel örgü üretimi imalatları 2003 yılında devreye girmiştir.  
     
 

www.pelsantekstil.com.tr

Hassan Group’un bir üyesi olarak 2007 yılında kurulan “Pelsan Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi” Hadımköy’de bulunan 25.000 metrekare kapalı alanında Polietilen membran üretimi ve laminasyonu yapmaktadır.  Türkiye’de ilk defa nefes alabilen filmi üreten Pelsan;  medikal, hijyen, izolasyon vb. sektörlerin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.  
     
 

http://www.siteks.com.tr/

Grubun ilk şirketi Şiteks, Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Tekirdağ Saray’da 30.000 metrekarelik kapalı ve 40.000 m2’lik açık alanı ile çeşitli sektörlerin keçe ihtiyacını karşılamaktadır. Orijinal hammaddelerin yanı sıra, üstün bir çevrecilik anlayışı ile yapılanan fabrika, tekstil artıklarını modern makinelerde ayrıştırarak değerlendirir.  
     
 

http://www.merkas.com.tr

Hassan group’un 1939’dan günümüze gelen nonwoven üretim geleneğine 2011 yılında dahil olan Merkas Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. başta hijyen sektörü olmak üzere medikal, konfeksyon ve filtre gibi çeşitli sektörlerin nonwoven ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.  
     
     
 

http://www.aksisnonwovens.com.tr/

Hassan Group bünyesine 2010 yılında dahil olan Aksis Nonwovens A.Ş. Tekirdağ / Saray ’da 10.000 m2 kapalı alanda nonwoven spunbond teknolojisi ile tela üretimine başlamıştır. Hassan Group için yeni bir teknoloji olan bu üretim şekli Aksis Nonwovens ile ürün yelpazemize farklı bir boyut kazandırmıştır. Dünyanın en yeni  ve en gelişmiş teknolojileri kullanılarak imal edilen ürünümüz ( 10 g/m2 – 150 g/m2 ) aralığında gerçekleştirilmektedir.   
     
     
     
     
 
Telasis Tekstil Ürünleri San. ve T.A.Ş. Akçaburgaz Mahallesi 109. Sokak No:14
Esenyurt-İstanbul-Türkiye
Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin kısmen de olsa çoğaltılması, yayınlanması ve kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Copyright © 2013 HASSAN GROUP